CZ
EN
HU
SK

Chci vědět více informací
Hlavní strana > Konference

Agilia Conference

Evropská konference o agilních metodikách, inovacích a podnikání, pořádaná v Olomouci, je největší a nejvýznamnější oborová konference v regionu.

Organizuje jí Aguarra spolu s agilní komunitou Agilia, aby popularizovali průnik agilních technik do znalostního průmyslu a řízení společností. Kromě prezentací největších světových odborníků je možné vidět exkluzivní obsah - unikátní zkušenosti lokálních uživatelů, nejčerstvější novinky ve světě, inspirativní představení příbuzných témat a případové studie. Účastníci se mohou zapojit do pracovních skupin, workshopů, diskusí a programů. Konference Agilia je také místem pro networking, setkávání podnikatelů a názorových platforem, výměnu zkušeností a také pro Váš byznys. To vše je doplněno zajímavým doprovodným programem. Zakládáme si na vysoké odborné úrovni příspěvků – na odbornou kvalitu prezentujících a prezentovaných výsledků dohlíží odborná komise. V roce 2018 zařazená mezi 20 nejlepších agilních konferencí na světě.


http://www.agiliaconference.com

Agile Management Congress

Kongres o dopadu agilních technik na výkon podniků. Organizují manažeři pro podnikatele, manažery a významné myslitele v oblasti vůdcovství a podnikání.

Tím, jak se stalo slovo Agile populárním buzwordem, jeho význam se pomalu vytrácí. Úlohou kongresu je dát dohromady manažery, podnikatele a významné myslitele. Je to platforma, která přináší ukázky agilních přístupů k podnikání. Skutečné příběhy neobvyklých společností vyprávěné lidmi, kteří je vytvářeli. Příběhy silné vize a tvrdé práce při její realizaci, pro inspiraci a následování. Prezentace agilních ideí a jak můžou přetvořit svět technologického podnikání. Hodiny panelových diskusí na aktuální problémy, a jak by je pomohli řešit. Agile, Lean, Management 3.0 a další čerstvé nápady – jak mohou pomoci Vašemu podnikání a proč je tak těžké je implementovat. V roce 2018 zařazena mezi 20 nejlepších konferencí na světě.


http://www.agilemanagementcongress.com

Agilia Prague

Konference o využití agilních metodik, inovacích a zkušenostech s Agile v prostředí bankovnictví a finančnictví, je první oborově zaměřenou konferencí ve střední Evropě.

Cílem konference je umožnit bankovním a finančním institucím objevit možnosti a přínosy Agile. Propojuje odborníky a ostatní zájemce o agilní techniky ve střední Evropě. Prezentují se oborově zaměřené práce ze světa, unikátní zkušenosti lokálních uživatelů, novinky a případové studie. Návštěvníci se můžou zapojit do pracovních skupin, workshopů, diskusí a programů. Konference Agilia Prague je také místem pro networking, místem propojujícím byznys a IT v organizacích a místem názorových platforem pro výměnu zkušeností.


http://www.agiliaprague.com

Agilia Scrum Master Day Prague

Agilia Scrum Master Day je edukativní formát pro Scrum Mastry a Agilní kouče. Nový zajímavý interaktivní a dynamický formát, neformální atmosféra a hodně zábavy. Program je zaměřený na simulační hry a interaktivní cvičení, které umožňují týmům anebo externím partnerům lépe pochopit agilní postupy, jak funguje agilní spolupráce, interakce mezi lidmi a mechanika vybrané agilní techniky anebo metodiky. Pokud si rádi hrajete (třeba i Lego), hledáte inspiraci, poznáváte nové lidi, přijďte mezi nás na Scrum Master Day. Pokud hry tvoříte, dejte nám vědět a zařadíme Vás do programu. Hrajeme si v češtině, a také trochu anglicky.

Agilia Scrum Master Day


http://www.agiliascrumday.com

Agilia Budapest

Konference o agilních metodikách a inovacích v produktovém managementu a vlastnictví produktů. Pořádá se každoročně v Budapešti, je první specializovanou konferencí pro setkávání odborníků na agilní techniky a podnikatelů v Maďarsku.

Cílem konference je sdílet zkušenosti s agilními postupy při vývoji produktů a služeb. Propojuje odborníky a ostatní zájemce o agilní techniky pro vývoj produktů. Prezentují se práce odborníků světového významu, unikátní zkušenosti lokálních uživatelů, nejčerstvější novinky a případové studie. Návštěvníci se mohou zapojit do pracovních skupin, workshopů, diskusí a programů. Konference Agilia Budapest je také místem pro networking, setkávání podnikatelů a názorových platforem, výměnu zkušeností a také pro Váš byznys. Významným prvkem konference je vytváření konkrétních podnikatelských příležitostí nejenom pro začínající společnosti.


http://www.agiliabudapest.com

Agilia Open Space

Open Space je otevřený formát konference, kde program může ovlivnit kdokoli. Paralelně se debatuje ve více pracovních skupinách a mezi nimi je možné různě přecházet. Pokud rádi diskutujete, hledáte inspiraci, poznáváte nové lidi, Open Space je tu pro Vás! Neseďte už na nudném meetingu a přijďte na Open Space. Kdo to nevyzkoušel, neví.

Zajímavý formát, výborná atmosféra, interakce s lidmi z praxe, výtěžnost informací velmi velká, luxusní akce! Tak hodnotí minulý Agilia Open Space účastníci.


http://www.agiliaopenspace.com